درباره لاکتوپروت پیشگامان:

شرکت لاکتوپروت پیشگامان (سهامی خاص) در سال ۱۳۹۶ با هدف تامین مواد اولیه مورد نیاز کارخانجات تولیدکننده صنایع لبنی فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت ضمن برخورداری از سرمایه گذاری مشترک ایرانی - آلمانی، بعنوان عضوی از گروه بزرگ لاکتوپروت آلمان و دفتر فروش مرکزی محصولات آن شرکت در ایران می باشد که با تکیه بر استانداردهای جهانی مدیریت، کادر فنی متخصص و بهره گیری از تجارب شرکای تجاری مطرح اروپایی خود، خدمت رسانی را به صنایع لبنی سراسر کشور آغاز نموده و همواره سعی بر بهبود تولید محصولات لبنی سالم و با کیفیت، با ارائه راه حل ها و مواد اولیه مناسب با بالاترین استانداردهای کیفی دارد.

شرکت لاکتوپروت پیشگامان به عنوان نمایندگان انحصاری لاکتوپروت آلمان و ساکو - کلریچی ایتالیا در ایران، پل ارتباطی مطمئنی میان صنایع لبنی داخلی و تولیدکنندگان مواد اولیه اروپایی ایجاد نموده است.

۱. شرکت لاکتوپروت آلمان در زمره بزرگترین تولید کنندگان پودرهای پروتئینی بر پایه فراوری شیر، آب پنیر و همچنین انواع استابیلایزر با کاربردهای وسیع در صنایع لبنی می باشد. هدف اصلی شرکت لاکتوپروت آلمان جلب اعتماد مشتری در کنار توسعه و نوآوری در تولید محصولات نوین خود می باشد.

۲. شرکت ساکو - کلریچی ایتالیا تولیدکننده انواع استارتر کالچرهای مورد استفاده در صنایع لبنی و محصولات تخمیری، و همچنین انواع مایه پنیر از جمله رنت حیوانی و انواع آنزیم های مورد استفاده در طیف گسترده ای از محصولات لبنی می باشد.

سیاست های تجاری ما:

- دیدگاه مشتری مداری جهت بالابردن رضایت مندی مشتریان
- تضمین و ارائه بهترین کیفیت
- تامین کارخانجات بدون واسطه
- ارسال به موقع
- رقابت سالم با سایر رقباء
- همکاری با کمپانی های برجسته دنیا
- ارتباط مستقیم و مداوم با مشتری
- پشتیبانی و مشاوره فنی محصولات در تمامی مراحل قبل و پس از تولید